KURUMSAL

Maklas Sızdırmazlık & Maklas Kauçuk

KURUMSAL

2001 yılında kurulan MAKLAS SIZDIRMAZLIK ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. kuruluşundan bu yana Kauçuk Sızdırmazlık Elemanları sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız hızla büyümeyi hedefleyen, bilinçli ve sistemli çalışma anlayışı içerisinde müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmayı kendine prensip edinmiştir.

Sektöründeki hissedilen ihtiyaç ve rekabet koşulları gözetilerek 2004 yılında da imalatçı fimamız MAKLAS KAUÇUK YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. kurulmuştur.

Ürün çeşidi ve alanı her geçen gün artan firmamız teknolojik gelişimleri sürekli takip ederek, kendini uluslararası alanda da kanıtlamıştır. Kaliteye verdiği önemi belgelemek için 2006 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.

MAKLAS; Malzeme satışı, Üretim-İmalat, Teknik Destek, Spesifik Malzemeler konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. EPDM (ETİLEN PROPİLEN KAUÇUK), NBR (NİTRİL), CR (NEOPREN), MVQ (SİLİKON), FKM (VİTON), NR (TABİİ KAUÇUK), HNBR (YÜKSEK SICAKLIK NİTRİL) v.b. hammadde çeşitlerinde çözümler üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri istekleri ve memnuniyeti doğrultusunda çalışmak,
  • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak,
  • Yenilikçi ve yaratıcı bir personel yapısı oluşturmak,
  • Kalitemizdeki geliştirmeyi sürekli hale getirmek,
  • Ürün maliyetlerini minimum hale getirerek müşteriye zamanında teslim etmek,
  • KALİTE, SÜREKLİ GELİŞMEKTİR anlayışı doğrultusunda çalışmak hedefimizdir.

MİSYON

  • Doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı ulusal ve uluslararası standartlara uygun; müşteriyi mutlu kılan, yerli ve global pazarda saygınlık ve güven kazanarak varoluşumuzu, bilinirliğimizi ve devamlılığımızı pekiştirmektir.

VİZYON

  • Yurt içi ve yurt dışında, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, müşteri sadakatini sağlamak, kaynaklarımızı etkin kullanarak, işimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek, topluma ve çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede üretim yapmaktır.
scroll up